SÖK STABEN 2023

Nu är det dags! Som ni (och vi!) har väntat… STABEN 2023 ska bli fulltaliga! En tokfin måndag den 7/11 efter ett låååångt möte så kom Generalen och Kassören till på mystiska och inte alls normala vis. Nu söker vi efter resten av vårat gäng för att tillsammans bilda STABEN 2023!

Kan du hålla minen när nollan drar sina bästa kattskämt? Är just du den nästa att utmana dina förmågor att prata med ljus röst och samtidigt se riktigt badass ut? Är du eller känner du den perfekta personen för att arra ett hejdundrande nolle-p? Då borde du söka eller nominera till STABEN 2023!

För att ge en lite bredare bild av STABEN:s olika medlemmar/poster så kommer STABEN 2022 under de närmaste dagarna att få presentera sig här i eventet. Även nya Generalen och Kassören kommer att presentera sig, så håll utkik!

Postbeskrivningar hittar du här: http://poster.staben.info/
Observera att posterna kan komma att ändras i samband med rekryteringen.

Ansökan och nominering hittar du här: https://forms.gle/tpimSNQJjPkn3fzs5
Sista dagen att ansöka är den 30e november kl 23:59.

Om du har några frågor ryck tag i oss eller kontakta gärna:
Helena Girmai: lillgeneral@staben.info
Joline Hellström: lillkassor@staben.info

Om du har postspecifika frågor så kan du kontakta sittande STABEN:

BarWerk: Danijel Grujicic, danijel.grujicic@d-sektionen.se

BokningsWerk: Sofia Larsson, sofia.larsson@d-sektionen.se

Fadderansvarig: Kasper Landgren, kasper.landgren@d-sektionen.se

Karaktär: Simon Jakobsson, simon.jakobsson@d-sektionen.se

Mat och Sittning: John Enblom, john.enblom@d-sektionen.se

Nollegrupp och Fadderkul: Erik Lundell, erik.lundell@d-sektionen.se

Spons: Anna Larsson, anna.larsson@d-sektionen.se

Tryck: Jennifer Österman, jennifer.osterman@d-sektionen.se

Webb och Info: Joseph Hughes, joseph.hughes@d-sektionen.se

Lämna ett svar